Kooperativa basketbalová zóna 2019

Kdo z vás si pamatuje basketbalovou zónu na Hradech z minulého roku? A kdo z vás s námi i soutěžil? Skalní fanoušci a návštěvníci festivalu již vědí! I letos pro vás Kooperativa připravila malé sportovní vyžití v rámci každého z festivalů.

Ptáte se proč vlastně basketbal? Nejen, že je to krásný sport s dlouholetou tradicí v ČR, ale zahrát si ho může opravdu každý a jeho hlavní hodnotou je fairplay! I proto je Kooperativa dlouhodobě hrdým generálním partnerem Národní Basketbalové Ligy (NBL). Rádi bychom vtáhli do hry i vás!

V Kooperativa basketbalové zóně se můžete těšit na sportovní odreagování ve formě basketbalových soutěží a soutěžit budeme o věcné ceny! Na čtyřech zastávkách festivalu pro vás dokonce chystáme zvětšenou verzi basketbalové zóny s oficiální palubovkou pro hru 3x3. Nebudou chybět ani známé tváře NBL! Jste připraveni?

V celodenní soutěži nazvané „Splash“ budeme soutěžit například o VIP permanentku Kooperativy NBL na celou nadcházející sezónu 2019/20, o lístky na přípravný mezinárodní turnaj mužů, nebo reprezentační dres! Nebudou samozřejmě chybět ani festivalové deky a další překvapení!

Celodenní soutěž má kvalifikační a finálovou část. V kvalifikační části se návštěvníci festivalu snaží vstřelit koš ze třech různých pozic, přičemž jim je měřen čas. Z celé kvalifikace postupuje do finálové části nejrychlejších 10 mužů a 10 žen. Následuje vyřazovací část a boj o hromadu cen!

Harmonogram Kooperativa basketbalové zóny na Kunětické hoře 19. - 20. 7. 2019

 

Kooperativa basketbalová zóna na Kunětické hoře!

 

Na Kuňce jsme pro vás připravili basketbalovou palubovku 3x3 se spoustou soutěží! Ve hře jsou festivalové deky, permanentky na basketbalovou sezónu 2019/2020, nebo třeba reprezentační dres s podpisem Lukáše Palyzy!

Program

11:00 Vyřazovák

12:00 Soutěž s českým reprezentantem Lukášem Palyzou

12:45-13:30 Uzavřená soutěž

14:00 Soutěž s Lukášem Palyzou

15:00 Rychlá střelba

16:00 Soutěž s Lukášem Palyzou

17:15 Start FINÁLE celodenní soutěže

 

Výherce bude odměněn mimo jiné i dresem se svým jménem/přezdívkou a číslem dle svého přání!

 

Těšíme se na vás, přijďte soutěžit nebo jen tak fandit!

#tojebasketbal

 

Všechny další potřebné informace a program naleznete přímo v basketbalové zóně. Těšíme se na vás!