V areálu je dostatek stánků s občerstvením. Nezapomněli jsme ani na vegetariány.

Vnášení jakýchkoliv potravin a nápojů je zakázané. Výjimku tvoří pouze pokrmy, příkrmy a pití pro malé děti.

Výjimku mají rovněž dospělé osoby se speciální potravinovou dietou (vhodné předem telefonicky nebo mailem konzultovat s pořadatelem).

 

Pár tipů na festivalové dobroty

(prodejci se představují) 

 

Bramloše 

Bramloše jsou ve fritéze smažené malé kousky bramborového kynutého těsta o velikosti větších kroket. Tento produkt je jedinečný ve své chuti, konzistenci a možnosti konzumace. Bramloše jsou servírovány v papírové misce ve slané i sladké variantě. Můžete se těšit na Klasika, Herboše, Barbara, Majdu, Cukrouše a (V)ořecha! Heslo: HLEDEJ BRAMLOŠE ;)   

 

Trdelník

Přijďte na HRADY CZ ochutnat náš Trdelník. Jedná se o sladkou pochoutku z kynutého těsta, pečenou na dřevěném uhlí. Pro milovníky sladkého nabízíme i trdelník se zmrzlinou. Budeme se na Vás těšit.

 

Belcredi bistro 

Jsme bistro s přátelsky domácí atmosférou, kde si zakládáme na čerstvých surovinách našich výrobků. Našim úspěchem je vaše spokojenost a naše práce je nám zábavou. Belcredi bistro je místo, kde můžete snídat, obědvat, večeřet anebo se jen tak zastavit pro něco dobrého, na voňavou kávu nebo skvělý drink... Jednoduše. Zábavně. Čerstvě. Sezónně. Vstřícně.„Děláme co nás baví“

 

Paella don Olino

Paella don Olino je tu pro Vás… Tradiční španělské jídlo v netradičním českém podání, vařené s láskou na obří, 1,3m velké pánvi.

  

Mek & Číz

Vždy jsou to makaróny s čedarem! Doplněné luxusními trhanými žebry nebo ve verzi veggie nachos s avokádem. A ano! Dáváme těstoviny i do sendviče :-D - je to neskutečná lahůdka! Přijďte vyzkoušet americkou klasiku k @Mek a Číz - food truck ;-)

 

Pan Hranoka

Máš chuť na dobré poctivé hrany z čerstvých brambor? Zastav se u Pana Hranolky :-)

 

Burgery z Hamé trhaného masa

Využijte jedinečnou možnost a přijďte ochutnat novinku Trhané maso od Hamé ve vynikajících čerstvě připravovaných burgrech nebo jen tak samotné s pečivem. Tři příchutě ORIGINAL, SPICY a BBQ nyní exkluzivně pouze na festivalech Hrady CZ.