Hotelový kemp poprvé v rámci festivalu Hrady CZ! Využijte spaní v areálu bez starostí!

 

V letošním roce pro vás máme skvělou novinku, která vám výrazně zpříjemní pobyt na festivalu Hrady CZ. V rámci VIP kempu letos otvíráme tzv. VIP kemp PLUS, kam můžete přijet jako do hotelu. Čeká vás zde vedle ostatních služeb jako jsou splachovaní toalety, sprchy, recepce atd. především postavený stan pro dvě osoby vybavený karimatkami a spacáky. Odpadávají vám tedy veškeré starosti s nošením kempingového vybavení, jeho stavbou a bouráním event. sušením a čištěním v případě nepřízně počasí. Můžete tedy na festival vyrazit jako do hotelu! Celková kapacita hotelového VIP kempu PLUS je 100 stanů pro maximálně 200 osob.

Místo ve stanu se bude prodávat pouze v balíčku po dvou kusech. Nemůže se vám tedy stát, že budete nocovat s někým cizím. Součástí VIP kempu PLUS bude prodejní stánek s vybavením na kempování: ručníky, svítilny, polštářky, deky, vložky do spacáku, pláštěnky, zámečky k uzavření stanu atd.

Cena je stanovena na 750 Kč za osobu (zahrnuje i vstupné do klasického VIP kempu) do konce března (800 Kč do 31. 5., 850 Kč do dne před akcí). Do tohoto termínu lze vstupenky do VIP kempu Plus zakoupit i v kombinaci s festivalovou permanentkou za 1.410 Kč (1.560 Kč do 31. 5., 1.660 Kč do dne před akcí). Vstupenky lze koupit výhradně po dvou v předprodeji Ticketstream nebo přímo na místě během festivalu - cena je stejná. Vratná kauce činí 500 Kč na stan. Kauce nebude vrácena v případě ztráty, zničení či výrazného znečištění vybavení! Na místě bude možnost platit hotově nebo kartou přes platební terminál. Klienti VIP kempu PLUS budou vybaveni speciální identifikační páskou a každý stan bude očíslován. Ve VIP kempu PLUS bude nepřetržitá pořadatelská služba, která zajistí bezpečnost osob a věcí. Po domluvě nabídneme možnost uschování věcí s výjimkou cenností. Dostupnost kempu je do vyprodání kapacity. Určeno pouze osobám starším 18 let. Mladším osobám bude umožněný vstup pouze v doprovodu dospělé osoby. Pro ubytované ve VIP kempu PLUS platí stejný provozní řád jako v případě VIP kempu. Ve VIP kempu není možné parkovat automobily, karavany ani obytné vozy.

 

Vybavení hotelového kempu:*

1. Předem postavený stan pro dvě osoby s velikostí spací plochy 215 x 120 cm a vodním sloupcem 1500 mm.

http://www.easycamp.com/en/Products/tents/carnival-tent-collection/daybreak

2. Samonafukovací karimatka o tloušťce 1,5 cm.

http://www.easycamp.com/en/Products/airbeds-mats/mats/siesta-mat-single-1-5-cm

3. Spací dekový pytel o rozměrech 190 x 75 cm s komfortní teplotou do 5 stupňů. Spacáky jsou hygienicky čištěny v profesionální prádelně www.pradelnahvozdec.cz

http://www.easycamp.com/en/Products/sleeping-bags/chakra-sleeping-bag-collection/chakra-black

 

Partnery VIP kempu PLUS jsou:

www.kempinkovyobchod.cz

www.pranioutdooru.cz

 

* fotografie jsou ilustrační a podoba VIP kempu PLUS se může lišit od finální podoby produktu (např. barva, rozložení atp.)