Bude to pecka!

Jak se těšíte na hraní na festivalu Hrady CZ?
No těšíme se velice, na Hradech je speciální to, že nám zajistí krásný a příjemný koncertní program na celé léto. Celý tým Hradů je strašně fajn, tak jsme rádi, že i letos můžeme společně strávit pár prosluněných víkendů! Letos navíc hrajeme poprvé v pátky a to s naprosto skvělou partou: se superskupinou Tomáše Kluse, s Monkey Business a s kapelou Wohnout, pročež se těšíme dvojnásob, máme ty lidi i ty kapely moc rádi. Tedy hurá, těšíme se.

Jak vnímáte ideu festivalu - spojení muziky a hradní atmosféry? Myslíte, že to jde dohromady?
Je to skvělej nápad, což zřejmě nevnímáme jenom my, ale i spousta návštěvníků, jejichž počty jsou rok od roku větší. A vzhledem k tomu, že Mandrage jsou tak trochu kulturní ignoranti, máme i radost, že třeba konečně poznáme také něco z naší historie. Byť se teda samosebou víc těšíme na koncerty a na bar.

Na jaké hity se mohou vaši fanoušci na Hradech těšit? Chystáte něco speciálního?
Připravili jsme si novej koncertní vizuál, kterej bude k vidění pouze letos v létě, pak už nikdy, takže stran tohoto se návštěvníci jistě mají na co těšit. Myslíme, že se nám to docela povedlo. Playlist koncertu bude tvořen průřezem toho nejlepšího, co jsme kdy nahráli, dá-li Bůh, tak i včetně nového singlu, který by čtenáři tohoto rozhovoru měli čekat každou chvíli.

Jak byste pozvali své fanoušky na vaše vystoupení na festivalu Hrady CZ?
Kdo nepřijde, ten o to přijde. A to nikdo nechce. O to přijít.