Mapa festivalového areálu na Točníku

TOČNÍK

Páteční a sobotní program proběhne v areálu pod hradem Točník.

Areál bude otevřen od 16:00.
Areál bude otevřen od 10:30.

Cesta ke vstupu do areálu festivalu bude označena.

Parkoviště Točník

Pokud přijíždíte na festival automobilem, využijte naše vyhrazená parkoviště, která nabízejí dostatečné množství parkovacích míst.

Pro parkování budou sloužit čtyři parkoviště, která budou zaplňována postupně podle čísel, od 1. do 4.. Prosím dbejte pokynů pořadatelů.

Pro vstup do festivalového areálu bude k dispozici osm vstupních turniketů. Prosíme, využívejte rovnoměrně všechny vstupy a řiďte se pokyny ostrahy, aby váš příchod na festival byl co nejplynulejší. Ti z vás, kteří již mají vstupenky z předprodeje, mohou jít rovnou k těmto vstupům. Pro ostatní budou v blízkosti vstupu k dispozici POKLADNY. Zde se budou prodávat v pátek permanentky za 850 Kč a jednodenní páteční lístky za 400 Kč. V sobotu se pak budou prodávat jednodenní sobotní lístky za 550 Kč. Dětské vstupenky za 170 - 190 Kč budou oba dva dny v prodeji v pokladně označené AKREDITACE A DĚTSKÉ VSTUPNÉ. Vstupenky do VIP kempu lze koupit výhradně na recepci kempu. Zde budou v pátek také k dispozici balíčky PERMANETKA + VIP kemp za 1.100 Kč.