Nový areál festivalu na Bezdězu!

 Letošní ročník festivalu České hrady.CZ proběhne v novém a výrazně větším festivalovém areálu, který se nachází v lesích za obcí Bezděz cca 1,2 km od parkoviště. Změněná je i příjezdová cesta na parkovací plochu, která se nachází na stejném místě jako v minulých letech. Příjezd k ní je lepší a jednodušší. Z hlavní silnice č. 38 (Mladá Boleslav – Česká lípa) neodbočíte jako dosud na BEZDĚZ - DVŮR, ale přímo na BEZDĚZ. Pak už vás směrové šipky navedou přímo k parkovací ploše.

VIP hradní kemp (na mapě vyznačen oranžovou barvou) a neplacené stanové městečko (na mapě vyznačeno zelenou barvou) se nachází přímo vedle areálu festivalu (na mapě vyznačen tmavě modrou barvou).

Současně doporučujeme všem návštěvníkům, aby zejména v sobotu nepřijížděli na místo až těsně před začátkem programu kvůli riziku kolon na příjezdových komunikacích. Festivalový areál bude v sobotu otevřen již od 10,30 hodin. Pokud přijedete na místo během dopoledne, pohodlně zaparkujete a dostanete se včas do festivalového areálu.

Věříme, že tato opatření vám umožní užít si festival České hrady.CZ ve větší pohodě.