Jak získat vstupenky?

Vstupenky na festival Hrady CZ – LIGHT jsou v prodeji od pondělí 31. května. Do neděle 20. června je celá kapacita obou zastávek festivalu exkluzivně rezervována pro dosavadní držitele vstupenek na festival Hrady CZ. Do tohoto termínu mají přednostní právo na nákup lístků prostřednictvím uplatnění poukazů, které obdrželi jako náhradu za zrušený festival Hrady CZ. Poukazy bude možné uplatnit i po tomto datu, nicméně již negarantujeme, že se na každého zájemce dostane. Zbylé vstupenky do celkové povolené divácké kapacity budou totiž v pondělí 21. června dány do volného prodeje.

Jak postupovat?

Od naší ticketingové společnosti jste během uplynulých dní obdrželi mail, jehož přílohou je tzv. poukaz na kulturní akci s unikátním číslem poukazu. Toto číslo je nejdůležitějším údajem na celém poukazu a slouží jako slevový kód pro nákup nové vstupenky na Hrady CZ – LIGHT, který zadáte během nákupního procesu. Aktuální cena nové vstupenky (která je pravděpodobně vyšší než vámi původně zaplacená) pro vás není podstatná. Kód vašeho poukazu slouží jako úhrada 100 % ceny nové vstupenky, bez ohledu na její současnou hodnotu. Je však možné pořídit jen stejný druh vstupenky, jaký jste měli předtím, resp. za nižší kategorii nejde pořídit kategorii vyšší. Pokud jste tedy měli např. vstupenku jen na PÁTEK, nebude možné za poukaz pořídit např. PERMANENTKU s VIP kempem apod. Nehraje však roli, na který hrad jste měli původní lístek. Jakýmkoliv poukazem můžete uhradit vstupenku do Hradce nad Moravicí i na Bezděz. Ovšem samozřejmě jen na jednu z těchto dvou akcí.

Kdo dřív přijde, ten…

Nenašli jsme lepší a spravedlivější model, než princip „kdo dřív přijde, ten dřív mele“. Podle našich propočtů by měly vstupenky na LIGHT verzi vyjít na všechny majitele dosavadních vstupenek na Hrady CZ, kteří o ně budou mít zájem. Může se ale stát, že povolená maximální kapacita jednoho místa bude vyprodaná dříve než v případě druhého, nebo třeba sobotní vstupenky zmizí rychleji než páteční. Proto, prosíme, výměnu, resp. nákup nové vstupenky zbytečně neodkládejte. Jen tak máte zaručeno, že si budete moci vybrat. Předem se omlouváme všem, kteří to budou mít na festival dále, než původně předpokládali.

Jaký lístek zvolit?

Festivalové areály budou kvůli vládním opatřením rozdělené do dvou sektorů. Chystáte-li se na festival s přáteli, dejte si pozor, ať zvolíte stejný sektor. Nebude možné mezi nimi přecházet. Vstupenky s VIP kempem a VIP kempem PLUS a také vstupenky Exkluziv se budou prodávat pouze do sektoru č. 1, aby ani ve VIP kempu nedocházelo k nežádoucímu kontaktu s druhou skupinou návštěvníků. Omlouváme se, ale není to z naší hlavy…

Co dělat, když vám mailem nepřišel poukaz?

Důvodů, proč vám nepřišel mailem pokaz na kulturní akci od společnosti Ticketstream, může být hned několik:

1)     Nákup na pobočce – původní vstupenky jste koupili na pobočce resp. partnerském prodejním místě Ticketstreamu bez rezervace a bez toho, abyste na sebe uvedli mailový kontakt. Postupujte podle pokynů v odstavci ŘEŠENÍ.

2)     Změna e-mailové adresy – vzpomeňte si, zda jste během předchozích zhruba dvou let nezměnili osobní mail, nebo jste třeba nastoupili do nového zaměstnání a k původnímu pracovnímu mailu již nemáte přístup. V tomto vám rádi pomůžeme na emailu poukazy@ticketstream.cz

3)     Spam/Hromadná pošta – mail od ticketingové společnosti Ticketstream s poukazem vám tzv. spadl do Spamu či Hromadné pošty. Prohlédněte i tyto složky ve svém emailu.

4)     Původní lístek byl dárek, nebo jej kupoval někdo blízký – pokud jste původní vstupenku dostali např. k Vánocům jako dárek, nebo jej pro vás koupila osoba blízká, mail s poukazem odešel na adresu kupujícího. V takovém případě, prosíme, nejprve kontaktujte jeho.

ŘEŠENÍ

Pokud vám poukaz nepřišel z některého z uvedených či jiných důvodů, nepanikařte. Řešení je celkem jednoduché. Poukaz si můžete vygenerovat na adrese www.ticketstream.cz/poukaznahradycz . Tento link je aktivní aktivní od 31. 5. 2021. K získání poukazu vám bude poslouží referenční číslo původní vstupenky. Poukaz vám následně přijde na vámi zadanou emailovou adresu a následně si ho na adrese www.ticketstream.cz/hradycz můžete vyměnit za lístky na festival Hrady CZ – LIGHT. 

Pokud by ani tento postup nevedl k úspěchu, neváhejte napsat svůj problém na email poukazy@ticketstream.cz nebo v nejhorším případě zavolejte na tel. +420 736 128 736. Určitě společně najdeme nějaké řešení.

Co dělat, když se mi ani jeden termín nehodí?

To nás samozřejmě mrzí a jsme si vědomi, že jsme mnohým trochu zkomplikovali život, jelikož původní termíny i lokace byly jiné. V takovém případě si poukaz na kulturní akci pečlivě uschovejte a po prázdninách si ho můžete vyměnit obdobným způsobem za vstupenky na Hrady CZ 2022.