Stáhněte si festivalovou aplikaci O2 Extra Výhody a využijte v areálu řadu vychytaných slev

Než vyrazíte na festival, určitě si stáhněte O2 Extra výhody – oficiální aplikaci festivalu Hrady CZ. Aplikace je pro všechny, ať už jste zákazníci O2 nebo jiného operátora. Najdete v ní program festivalu, mapu areálu, slevy a spoustu dalších užitečných informací. 

Pro Android si aplikaci O2 Extra výhody stáhněte tady.

Máte iPhone? Stahujte tady.

Na co se můžete těšit? Kromě bohatého programu najdete v areálu i O2 zónu, kde si u O2 Guru můžete půjčit powerbanku, dobít kredit nebo přikoupit příslušenství s 20% slevou. Zchladit se nebo prostě si jen na chvilku odpočinout můžete i v klimatizovaném stanu Svooda není samozřejmost s příznačným názvem „Zavřeme vás do chládku“. Pusťte si třeba remix zakázaných kapel z let před Sametovou revolucí nebo zavzpomínejte při poslechu výpovědí pamětníků. Historie vám nic neříká? Ve stanu najdete i relax zónu nebo se pobavíte s přáteli ve fotokoutku. A na památku si můžete odvézt i speciální odznáček. 

Víte už teď, že tohle nejsou letos vaše poslední „Hrady“? V aplikaci O2 Extra výhody najdete i slevu na vstupenku na následující festival.