Vstupenky na akci si lze zakoupit v předprodeji společnosti TICKETSTREAM, nebo na místě v den konání akce.

Při vstupu do areálu Vám bude připevněn na ruku identifikační náramek, který umožňuje opakovaný vstup do areálu festivalu v den konání akce. Náramek není možné během celého festivalu sundavat nebo přenechat jiné osobě. Bez tohoto identifikačního náramku není možný vstup do festivalového areálu. Sobotní náramek slouží zároveň i pro vstup na prohlídku hradu, která je pro návštěvníky festivalu zdarma. 

Pro vstup do festivalového areálu bude k dispozici osm vstupních turniketů. Prosíme, využívejte rovnoměrně všechny vstupy a řiďte se pokyny ostrahy, aby váš příchod na festival byl co nejplynulejší. Ti z vás, kteří již mají vstupenky z předprodeje, mohou jít rovnou k těmto vstupům. Pro ostatní budou v blízkosti vstupu k dispozici POKLADNY. Dětské vstupenky budou oba dva dny v prodeji v pokladně. Vstupenky do VIP kempu a VIP kempu PLUS lze koupit výhradně na recepci kempu.

Děti do 1m výšky v doprovodu rodičů mají vstup zdarma.
Držitelé průkazu ZTP platí vstupné v plné výši.
Držitelé průkazu ZTP+P neplatí vstupné; jejich doprovod platí zvýhodněné vstupné.

Ti, kteří si budou kupovat dospělé i dětské vstupenky na místě, zakoupí oba druhy najednou v pokladně.

Více informací o vstupném naleznete ve vstupenkách.

Současně varujeme všechny potenciální návštěvníky před nákupem "cenově výhodných" vstupenek a festivalových náramků od překupníků mimo oficiální prodejní místa. Často se jedná o padělky, se kterými nebudete vpuštěni do areálu a o své peníze tak přijdete!