TOČNÍK

Zvětšit mapu

Hrad Točník se nachází zhruba 25 km od okraje Prahy v blízkosti dálnice D5 na Plzeň a nedaleko železniční tratě Praha - Plzeň. Na hrad se dá dojet automobilem po dálnici D5 směrem z Prahy (Exit 34 Žebrák).


KUNĚTICKÁ HORA

Zvětšit mapu

Kunětickou horu se nachází cca 9 km od Pardubic odkud dojedete autem nebo na kole po silnici přes obec Ráby a cca 20 km od Hradce Králové odkud dojedete opět přes Ráby nebo o něco kratší cestou přes Němčice.

 

ŠVIHOV

Zvětšit mapu

Vodní hrad Švihov se nachází na spojnici mezi Plzní a Klatovy. Na hrad se dá dojet po silnici číslo 27, která vede z Plzně do Klatov, dále pak vlakem Českých drah.

Výstupní stanicí je Švihov. Festivalový areál se nachází v těsné blízkosti stanice ČD. Informace o jízním řádu naleznete na stránkách ČD. 

ROŽMBERK NAD VLTAVOU  

Pozor – změna dopravy na festival v Rožmberku nad Vltavou více informací v článku

Rožmberk nad Vltavou se nachází cca 5 km od spojnice mezi Dolním Dvořištěm a Vyšším Brodem. Do Rožmberku nad Vltavou se dá dojet jak individuálně, tak také autobusem z Českého Krumlova nebo vlakem Českých drah. Výstupní stanicí je v tomto případě Rožmberk nad Vltavou. Informace o jízním řádu naleznete na stránkách ČD. Z této stanice však je třeba jít pěšky.

 

VEVEŘÍ

Zvětšit mapu 

Hrad Veveří  se nachází v těsné blízkosti Brněnské přehrady. Na Veveří se dá dojet jak individuálně tak prostřednictvím MHD, nebo lodí. V průběhu festivalu bude posílena autobusová linka MHD č. 303. Bližší informace najdete v jízdním řádu, který zveřejníme týden před festivalem.

 

HRADEC NAD MORAVICÍ

Zvětšit mapu 

Hradec nad Moravicí se nachází zhruba 7 km od kraje města Opavy na silnici 57 spojující Opavu z Fulnekem.
Do Hradce nad Moravicí se dá dojet jak individuálně tak vlakem Českých drah. 

 

BOUZOV

Zvětšit mapu

Hrad Bouzov se nachází zhruba 30 km od kraje města Olomouc. Do Bouzova se dostanete od Olomouce nebo Mohelnice po silnici D35. Odbočíte na sjezdu 240 a dojedete do Loštic. Dále zamíříte přes Obectov do Podolí, odkud Vás objízdná trasa dovede až na festivalové parkoviště u Bouzova. Obec Bouzov je v době konání festivalu pro osobní automobily z větší části dopravním opatřením uzavřena. Prosíme, dbejte pokynů pořadatelů, kteří se budou snažit, abyste co nejrychleji zaparkovali.

 

BEZDĚZ

Zvětšit mapu 
Bezděz se nachází na spojnici mezi Mladou Boleslaví a Českou Lípou. Na Bezděz se dá dojet po silnici číslo 38, která vede z Mladé Boleslavi na Českou Lípu, nebo vlakem Českých drah.

Výstupní stanicí je Bezděz. Areál se nachází na okraji obce, zhruba 3 km od stanice ČD. Informace o jízním řádu naleznete na stránkách ČD.