VIP kemp PLUS – Na festival jako do hotelu

Hotelový kemp znovu v rámci festivalu Hrady CZ! Využijte spaní v areálu bez starostí!

Také v příštím roce pro vás máme službu, která vám výrazně zpříjemní pobyt na festivalu Hrady CZ. V rámci VIP kempu letos opět otvíráme tzv. VIP kemp PLUS, kam můžete přijet jako do hotelu. Čeká vás zde vedle ostatních služeb jako jsou splachovaní toalety, sprchy, recepce atd. především postavený stan pro dvě osoby (příp. pro 4 osoby, dle zakoupené vstupenky) vybavený karimatkami a spacáky. Odpadávají vám tedy veškeré starosti s nošením kempingového vybavení, jeho stavbou a bouráním event. sušením a čištěním v případě nepřízně počasí. Můžete tedy na festival vyrazit jako do hotelu! Celková kapacita hotelového VIP kempu PLUS je 100 stanů pro maximálně 200 osob. Místo ve stanu se prodává pouze v balíčku po dvou (nebo čtyřech) kusech. Nemůže se vám tedy stát, že budete nocovat s někým cizím. 

Vstupenky lze koupit výhradně po dvou (nebo čtyřech) v předprodeji Ticketstream nebo přímo na místě během festivalu. Vratná kauce činí 1.000 Kč na stan. Kauci uhradíte HOTOVĚ na recepci VIP kempu plus při vašem příchodu. Kauce nebude vrácena v případě ztráty, zničení či výrazného znečištění vybavení! Na místě bude možnost platit hotově nebo kartou přes platební terminál. Klienti VIP kempu PLUS budou vybaveni speciální identifikační páskou a každý stan bude očíslován. Ve VIP kempu PLUS bude nepřetržitá pořadatelská služba, která zajistí bezpečnost osob a věcí. Po domluvě nabídneme možnost uschování věcí s výjimkou cenností. Dostupnost kempu je do vyprodání kapacity. Určeno pouze osobám starším 18 let. Mladším osobám bude umožněný vstup pouze v doprovodu dospělé osoby. Pro ubytované ve VIP kempu PLUS platí stejný provozní řád jako v případě VIP kempu. 

Provozní doba recepce VIP kempu plus bude: pátek 15,00 – 01,00 hod., sobota 07,30 – 01,00 hod., neděle 07,30 – 11,00 hod.

VIP kemp PLUS pro rodiny a partičky

Pro letošek jsme v rámci VIP kemp PLUS nachystali novinku. Nabízíme nové dvouložnicové stany a to pro rodiny i partičky. Pokud tedy chcete na Hrady vyrazit a ubytovat se v klidu jako rodina s dvěma dětmi pořiďte si vstupenky VIP kemp PLUS - FAMILY (ve variantě s permanentkou i bez ní). Ubytujete se v jednom dvouložnicovém stanu s karimatkami a spacáky a výrazně ušetříte za děti. Totéž platí i pro čtyřčlenné partičky. Vezměte si dohromady jeden dvouložnicový stan a ušetříte dohromady 200 Kč.

Ve VIP kempu PLUS není možné parkovat automobily, motorky, karavany ani obytné vozy.