Pravidla pro vnášení a používání fotoaparátů

Fotografování na festivalu je možné pouze při dodržení pravidel vydaných pořadatelem. Pořizování video a audio záznamů je absolutně zakázáno. Návštěvníci budou do festivalového areálu vpuštěni pouze s neprofesionálními automatickými fotoaparáty – kompakty (bez možnosti výměny objektivu), které nemohou být používány s externím bleskem. Fotografování s bleskem je zakázáno.

Platí absolutní zákaz přímého fotografovaní účinkujících při jejich vystoupení. Výjimku tvoří pouze fotografování pro účely fotosoutěže probíhající na www.ceskeamoravskehrady.cz, které je povoleno pouze v rozmezí prvních dvou písniček každého koncertu. Toto opatření je zavedeno z důvodu smluvních závazků pořadatele vůči některým účinkujících a stanovených omezení z jejich strany. 

Bezpečnostní služba do areálu nevpustí nikoho s profesionálním fotoaparátem (zrcadlovka s výměnným objektivem). Tolerovány nebudou ani zrcadlovky, které výrobce označil jako poloprofesionální nebo neprofesionální, kamery nebo nahrávací zařízení. Výjimka může být udělena pouze předem akreditovaným novinářům a fotografům, kteří získají předchozí souhlas pořadatele či účinkujících. Na vydání tohoto souhlas není jakýkoliv nárok.  

Povolený kompakt

 


Zakázaná zrcadlovka